1173.Cadde (Eski 5.Sokak) 0312 385 10 09 info@mesejenerator.com

Firmamız, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesini meSe jeneratör Mekanik Sanayi Enerji Sistemleri adı altında toplamış ve Datsu İnşaat ve Dış Ticaret ve Kama By Reis Ankara Yetkili Satış ve Servis Merkezi olmuştur.  meSe Jeneratör olarak firmamız;

Datsu ve Kama By Reis ait olan jeneratörler, kabinler ve kontrol panelleri satış ve servisini uzman kadrosuyla gerçekleştiren meSe Jeneratör kısa sürede pazardaki payını yükseltmiş ve müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

Kaliteden ödün vermeyen meSe Jeneratör, satış sonrası servis, yedek parça ve lojistik gibi hizmetler ile bölgesinde kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet ve güçle büyümeye devam eden firmamız çok kısa süre içerisinde Full Jeneratör gruplarının bölgesinde, montajıyla ürün yelpazesini genişletecektir.

VİZYONUMUZ


Seçkin çalışanlarıyla iş mükemmelliyetini hedefleyerek müşterilerine rekabetçi, güvenilir, yüksek kaliteli çözümler sunan bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ


Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz ve hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin güç gereksinimlerindeki riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak.